úterý 12. května 2026
Hrnčířské trhy Beroun
Hrnčířské trhy v Berouně se konají každý rok v květnu a v září...Letos tedy o minulém víkendu.... Zabírají celou plochu berounského náměstí, zasahují i do okolních ulic a přilehlého geoparku, kde se pořádají i dilnicky a workshopy...Je to tedy obrovská plocha, větší než trhy pořádané na pražském Výstavišti nebo na Kampě...Letos jsem jenom nahledl"mezi dvěma vlaky" pri přestupování, tak jsem nestihl doprovodny program, ruzna hudební vystoupeni apod. ...napriklad prosecky Špalíček se zapadoceskym folklorem..
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)




Berounské hrnčířské trhy jsou proslavené. Byli jsme na nich s milostivou vloni.
OdpovědětVymazatTak jste si to pořádně užili..
VymazatHonzo, jezdívali jsme tam pravidelně, ale už pár let jsme na hrnčířských trzích nebyli. Občas zajedeme ve středu či v sobotu na klasické trhy na náměstí.
OdpovědětVymazatTak tam se někdy také podivame
VymazatNádhera, nikdy jsem na hrnčířském trhu nebyla. Beroun je pro nás trochu z ruky, třeba se nám někdy poštěstí :).
OdpovědětVymazatTak uvidíme, třeba jsou u vás keramické trhy i blíže...
Vymazat